Zielona niepodległość - Igrzyska Wolności | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =

Zielona niepodległość - Igrzyska Wolności

9. Igrzyska Wolności odbędą się w dniach 14–16 X w EC1 w Łodzi pod hasłem „Zielona niepodległość”. Wszystkie wydarzenia transmitowane będą również online na stronie internetowej i na Facebooku – za darmo i bez konieczności rejestracji.
Wśród licznych prelegentów znajdą się m.in. Etgar Keret – czołowy głos w literaturze i kinie izraelskim, Mariusz Szczygieł – reporter, Martyna Wojciechowska – dziennikarka, podróżniczka, Adam Michnik – redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”, działacz na rzecz praw obywatelskich, Tomasz Sekielski – dziennikarz, reżyser filmów dokumentalnych: „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego”. Online będzie się można spotkać z Jane Goodall – światowej sławy etolożką i aktywistką inspirującą do działania na rzecz przyrody.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Liberté!

Program TUTAJ

Na stronie internetowej wydarzenia dostępna jest funkcja „Stwórz swój program”, dzięki której zaplanujecie swoją własną, spersonalizowaną ścieżkę Igrzysk Wolności, składającą się wyłącznie z interesujących Was wydarzeń. Instrukcji jak to zrobić szukajcie w zakładce „PROGRAM”.