Impro Bang! w ArtKombinacie | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =

Impro Bang! w ArtKombinacie

Grafika: mat. prasowe

Scena ArtKombinat  zaprasza na dwa spektakle  już  w najbliższy weekend, czyli 12 i 13 lutego. Wystąpi Teatr Ito, który zapowiada "nieprzewidywalny show" oparty na sztuce improwizacji. 
Teatr Ito tak zapowiada swój występ:
Impro Bang! – 3...2...1… Zaczynamy! Dynamiczne, nieprzewidywalne show, w którym aktorzy zmierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez widzów! Przeżyj i twórz z nami to emocjonujące widowisko, które odbędzie się tylko raz! Każdy spektakl pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach i śmiać się do łez. Każde przedstawienie jest premierowe!

Obsada:
Maria Gudejko
Anna Modrzejewska
Antoni Machoń
Jacek Stefanik
Konrad Michalak

O Teatrze ITO: To novum na polskiej scenie teatralnej. Zespół rozpoczął działalność od spektakli improwizowanych w ramach streamingów live, kiedy zamknięci byliśmy w domach. Latem współtworzy Wioskę Artystyczną Janowo koło Rewala. To zawodowi aktorzy, wieloletni improwizatorzy, pasjonaci adrenaliny scenicznej. Założycielem zespołu jest Jacek Stefanik - aktor, wieloletni improwizator, trener impro, członek Grupy Rafała Kmity i twórca kultowego zespołu IMPRO Atak! Spektakle ITO Teatru nie mają ograniczeń wiekowych, kulturowych, ani też scenariusza i wyuczonych ról. Powstają na oczach widowni, którą rozbawiają i wzruszają do łez. 

Piątek 12.02.2021 r. i sobota 13.02. 20211, godz. 18.00, bilet w cenie 50 zł

mat. prasowe 
Monopolis
  • 12-02-2020 godz 18:00
  • 13-02-2020 godz 18:00

Bilety

50 zł

Kategoria

Teatr

Adres

Łódź, ul. Wydawnicza 4