Regulamin | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =

Regulamin serwisu e-Kalejdoskop.pl

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wstęp:

e-Kalejdoskop.pl zwany w dalszej części dokumentu Portalem jest serwisem internetowym prowadzonym przez Łódzki Dom Kultury, 90-113 Łódź, NIP 724-10-000-92.
Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy Łódzkim Domem Kultury a osobami korzystającymi z Portalu.
Portal jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych kulturą Łodzi i województwa łódzkiego.
Informacje publikowane w serwisie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i wg najlepszej wiedzy redakcji, mogą być uznane za rzetelne. Przedstawione w serwisie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów.

Prawa autorskie:

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w serwisie podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r., poz. 880 z późn. zmian.). Właścicielami praw są autorzy tekstów opublikowanych na Portalu oraz Łódzki Dom Kultury.
Wykorzystywanie danych (tekstów, zdjęć, znaków graficznych, plików wideo) z serwisu wymaga każdorazowo pisemnej zgody wydawcy.

Komentarze:

Portal umożliwia jego użytkownikom komentowanie poszczególnych treści zawartych w serwisie. Redakcja prosi wszystkich korzystających o szacunek dla innych użytkowników Internetu, zachowanie kultury zachowania i wypowiedzi, nie łamanie prawa oraz trzymanie się zasad netykiety.
Umieszczanie komentarzy pod artykułami publikowanymi na Portalu jest możliwe tylko za pomocą konta założonego na portalu Facebook – zasady przetwarzania danych są zgodne z polityką prywatności Facebooka.
Osoby reprezentujące redakcję mają prawo do usunięcia z treści komentarzy elementów reklamowych, obraźliwych, nawołujących do przemocy i łamiących polskie prawo.

Ochrona prywatności:

Łódzki Dom Kultury w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników Portalu. Korzystanie z Portalu nie wymaga przedstawiania przez użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być ankiety, konkursy oraz newsletter, do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Portalu. Użytkownicy korzystający z ankiet, konkursów i newslettera zgadzają się na przetwarzanie swoich danych kontaktowych na potrzeby ankiety/konkursu/wysyłki newslettera.
Dane uzyskane na tej drodze mają dla Łódzkiego Domu Kultury charakter informacyjny, a ich wyniki są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych potrzeb instytucji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Portal zastrzega sobie prawo do umieszczania w treści newslettera odpowiednio oznaczonych reklam i ofert partnerskich oraz promowania swoich usług.
Strona e-Kalejdoskop.pl może zawierać odnośniki do innych stron WWW, które są prowadzone przez niezależne jednostki. Użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę z faktu, że Łódzki Dom Kultury nie odpowiada za ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których odnośniki prowadzą przez stronę Portalu.
Redakcja Portalu zastrzega, że dane (np. IP, dane z Facebooka) użytkownika podejrzanego o popełnienie przestępstwa mogą zostać udostępnione odpowiednim organom państwowym wyłącznie, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądu polskiego lub organów ścigania, zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.

Podczas wizyty na stronie Portalu dane dotyczące wizyty użytkownika (np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego itp.) zbierane są automatycznie przez Google Analytics. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie Portalu, zbierania danych demograficznych o użytkownikach, lub do personalizacji zawartości strony Portalu. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.
Szczegółowe zasady zbierania i przetwarzania informacji o Użytkownikach, obowiązujące w serwisie e-Kalejdoskop.pl, określa Polityka prywatności.
Każdy użytkownik, korzystając z Portalu, zaświadcza, że zapoznał się z Regulaminem serwisu e-Kalejdoskop.pl i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Do pobrania