Uratuj spektakl – interaktywna gra teatralna | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =

Uratuj spektakl – interaktywna gra teatralna

Grafika: mat. prasowe

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi zaprasza do udziału w interaktywnej grze teatralnej "Uratuj spektakl". Nagrodą jest dostęp do spektaklu "Lilia wodna" w reżyserii Bartosza Turzyńskiego. 
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praca oświetleniowca, akustyka, rekwizytora czy garderobianych? Teraz możecie to sprawdzić. Teatr zaprasza do komputerowej wersji warsztatów „Uratuj spektakl”, gdzie czekają na widzów 4 misje, w których wcielacie się w pracowników Teatru Nowego chodząc po teatralnych pracowniach i zawiłych korytarzach naszej siedziby. Jeśli przejdziecie wszystkie misje, wygracie dostęp do spektaklu na podstawie baśni „Lilia wodna” opracowanej przez Marię Niklewiczową, w adaptacji, reżyserii i wykonaniu Bartosza Turzyńskiego. W rolę przewodnika graczy wcielił się aktor Teatru Nowego  – Łukasz Gosławski. Zaczynamy?

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

mat. prasowe
Teatr Nowy

Bilety

wydarzenie bezpłatne, online

Kategoria

Teatr

Adres

ul. Zachodnia 93

Kontakt

tel. 42 633 44 94
kasa tel. 42 636 05 92