Recital w Aleksandrowie | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =

Recital w Aleksandrowie

Trzeci oddech kaczuchy. Foto: z archiwum artysty Andrzeja Janeczko

„Życie jest” to recital formacji Trzeci Oddech Kaczuchy.  Z legendą piosenki kabaretowej można się spotkać w Ogrodzie Biblioteki w Aleksandrowie Łódzkim już w niedzielę 5 lipca. Recital zainauguruje Muzyczne Lato w Ogrodzie. 
Maja Piwońska i Andrzej Janeczko przedstawią swój komentarz do codziennych spraw i bieżących wydarzeń. Artyści przygotowali bardzo urozmaicony program od piosenek kabaretowych, literackich przez satyryczne parodie znanych i lubianych utworów po sentymentalne ballady. Zaśpiewają niezapomniane przeboje sprzed lat „Wódz”, „Kombajnista”, „W naszej klasie”, „Nie umieraj nam inteligencjo” i inne starsze piosenki jak i zupełnie nowe utwory. Organizatorzy zapewniają., że Trzeci Oddech Kaczuchy rozjaśni swoim występem szarą ponurą rzeczywistość i dostarczy wielu ciepłych emocji i wzruszeń. 

W związku z tym, że koncert organizowany jest  w czasie epidemii, organizatorzy przypominają o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.
Koncerty  Muzycznego Lata organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym i organizacyjnym Gminy Aleksandrów Łódzki oraz Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie.

Miejsce: Ogród Biblioteki w Aleksandrowie Łódzkim pl. Kościuszki 12
Termin: Niedziela, 5 lipca 2020 o godz.16.00
Koncert odbędzie się niezależnie od pogody. Organizatorzy proszą o zabranie parasoli, peleryn i kaloszy, by pogoda nie popsuła zabawy. 

mat.prasowe/red


Aleksandrów Łódzki, pl. Kościuszki
  • 05-07-2020 godz 16:00

Kategoria

Inne

Adres

Aleksandrów Łódzki, pl. Kościuszki
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.