Teatry w Centrum Idei | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =

Teatry w Centrum Idei

Grupa Teatralna "Po godzinach"

W ramach 41. Łódzkich Spotkań Teatralnych w miniony weekend mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mogli obejrzeć dwa ciekawe spektakle teatralne.
W sobotę 24 listopada br. w Centrum Idei „Ku Demokracji” wystąpił Teatr „Biuro Podróży” z Poznania. Widzowie gorąco przyjęli mistrzowskie widowisko zatytułowane “Złe miasto”, do którego inspiracją były dzieje przemysłowej Łodzi na początku XX wieku.

Natomiast w niedzielę piotrkowianie poznali Grupę Teatralną „Po godzinach”. Młodzi aktorzy z Gdańska zaprezentowali spektakl “Kolejne dni z życia...”, w którym próbowali pokazać problemy psychiczne współczesnego społeczeństwa, osób z klątwą trudnego dzieciństwa oraz po innych traumatycznych doświadczeniach.

Łódzkie Spotkania Teatralne to festiwal promujący nowe zjawiska awangardy teatralnej. Jego organizatorem jest Łódzki Dom Kultury. Ostatni spektakl tegorocznej edycji imprezy odbędzie się w niedzielę 2 grudnia br. w Łodzi. W sali kolumnowej ŁDK o godzinie 19.00 będzie można zobaczyć przedstawienie pt. „Starość jest. Piękno” w wykonaniu Aktorów Czytania Performatywnego i Teatru Wewnętrzna Emigracja. Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

P.Reising

Centrum Idei ku Demokracji

Kategoria

Inne

Adres

Centrum Idei ku Demokracji

ul. Rycerska 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. +48 44 645 92 45
do galerii wejście od pl. KościuszkiCentrum Idei ku Demokracji
do galerii wejście od pl. Kościuszki