Zmieniamy się - ankieta | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =

Zmieniamy się - ankieta

Jakub Hakobo Stępięń. Fot. HaWa

Trwają prace nad nowym layoutem pisma, który przygotowuje Jakub Hakobo Stępień, zaliczany do grona 50 najlepszych plakacistów na świecie, specjalista od grafiki użytkowej, autor identyfikacji wizualnych m.in. dla Muzeum Sztuki w Łodzi, CSW Zamek Ujazdowski. Chcemy, byście również Państwo - nasi Czytelnicy i Sympatycy, ludzie żywo zainteresowani kulturą - włączyli się w prace nad szatą graficzną pisma.
W numerze 11/2018 informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad nową szatą graficzną pisma. Chcemy nadążać za zmianami na rynku wydawniczym, móc wykorzystać środku wyrazu i narzędzie, jakie niosą nowe media. Nasze pismo ma być jeszcze bardziej przyjazne i przyjemne w lekturze. Dlatego oddajemy w Państwa ręce ankietę, której wyniki pozwolą nam uwzględnić Państwa oczekiwania w pracy nad nowym layoutem oraz nad całą strategią pisma w najbliższych latach.

Ankieta jest anonimowa, nie potrzebujemy Państwa danych osobowych. Prosimy o wybranie odpowiedzi lub uzupełnienie poniższych pytań i przesłanie jej na adres: kalejdoskop@ldk.lodz.pl.

Ankietę można znaleźć także w grudniowym numerze „Kalejdoskopu”, uzupełnić ją, wyciąć i przesłać na adres redakcji: „Kalejdoskop”, Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18. 90-113 Łódź.

"W ostatnich kilku latach obserwujemy poważne zmiany na rynku wydawniczym, prasowym i medialnym, powstają nowe możliwości typograficzne, zmieniają środki wyrazu i, w dobie nowych mediów, środki komunikowania. Są już tytuły, które z nich korzystają. My też zaczynamy" - tak o powodach zmiany szaty graficznej pisał w numerze listopadowym redaktor naczelny - całość CZYTAJ.

Partnerem pisma w pracy nad nowym layoutem pisma jest Monopolis, powstające na terenie dawnych zakładów Monopolu Wódczanego centrum biurowo-kulturalno-usługowe. Za inwestycję – jedną z największych rewitalizacji w historii Łodzi i największa prywatna od wielu lat – odpowiada łódzka firma Virako.

ANKIETA W PDF I JAKO PLIK EDYTOWALNY PONIŻEJ - W ZAŁĄCZNIKACH.

Kategoria

Inne