Jeszcze jedno kino w domu | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =

Jeszcze jedno kino w domu

Najlepsze filmy dokumentalne, wspaniali reżyserzy, m.in. Andrzej Barański, Piotr Szulkin, Jacek Bławut, Bogdan Dziworski i Roman Dębski, produkcje nagradzane i cenione przez widzów, filmy, które zyskały status kultowych, ale i ciekawostki z archiwum WFO - to akcja „Nie możesz pójść do kina? Kino przyjdzie do Ciebie”.
Projekcje odbywać się będą codziennie na stronie internetowej WFO w zakładce: www.wfo.com.pl/zostanwdomu. Początek każdego seansu o godz.16. Wprowadzenie przed seansem wygłosi filmoznawca Michał Dondzik. Każdy z filmów będzie dostępny przez 24 godziny. Pokazy rozpoczęły się 1 kwietnia filmem „Wypracowanie" Andrzeja Barańskiego. W planach jest siedem tytułów. O szczegółach pokazów organizatorzy poinformują wkrótce w serwisach społecznościowych WFO oraz partnerów.

Organizatorami akcji są: Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber, Wytwórnia Filmów Oświatowych, Łódzki Dom Kultury i Kino „Perspektywa" oraz Stowarzyszenie Łódź Filmowa.

Kategoria

Film
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.