NOWOŚCI WYDAWNICTWA AHE | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =

NOWOŚCI WYDAWNICTWA AHE

Nakładem łódzkiego Wydawnictwa Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej ukazała się książka prof. K. Świegockiego Wizje człowieka i świata w poezji Mickiewicza, Norwida i Leśmiana i zbiorowa monografia W poszukiwaniu metodologicznych fundamentów współczesnej pedagogiki.
W Łodzi całkiem prężnie działa oficyna związana z prywatną uczelnią. Wydawnictwo Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej wydaje siedem czasopism naukowych i książki z różnych dziedzin wiedzy. Najnowsze publikacje to książka prof. Kazimierza Świegockiego Wizje człowieka i świata w poezji Mickiewicza, Norwida i Leśmiana i zbiorowa monografia W poszukiwaniu metodologicznych fundamentów współczesnej pedagogiki.
W katalogu oficyny jest już ponad 400 pozycji - oprócz publikacji naukowych także tomiki poezji studentów AHE. Ważną częścią działalności jest wydawanie czasopism branżowych - językoznawczego, politologicznego, literaturoznawczego, socjologicznego, germanistycznego, politologicznego, z dziedziny zarządzania i dziennikarstwa.
Wszystkie pozycje można kupić poprzez stronę internetową. Tam również oferta usługi wydawniczej dla autorów prac naukowych.