400 tysięcy na kulturę | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =

400 tysięcy na kulturę

Zarząd województwa łódzkiego ogłosił drugi w tym roku konkurs na realizację zadań publicznych dotyczących kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Autorzy poszczególnych zgłoszonych projektów mogą dostać nawet 70 tys. zł dofinansowania. Pomysły można zgłaszać do 31 VII 2020 do godz. 16.
Można ubiegać się o dofinansowanie czterech typów zadań - wydarzeń kulturalnych prezentujących dorobek polskiego i światowego dziedzictwa kultury na terenie województwa łódzkiego, projektów prezentujących lokalny i regionalny dorobek kulturalny, wydarzeń popularyzujących wiedzę o życiu i działalności św. Jana Pawła II z okazji Roku Papieskiego oraz budujących świadomość społeczeństwa na temat okoliczności, przebiegu i znaczenia Bitwy Warszawskiej 1920 roku w jej setną rocznicę.

Na dotacje władze województwa łódzkiego przeznaczyły 400 tysięcy złotych. Autorzy poszczególnych zgłoszonych projektów mogą dostać nawet 70 tys. zł dofinansowania. Pomysły można zgłaszać do 31 lipca do godziny 16. Wnioski składa się w wersji elektronicznej za pośrednictwem portalu www.witkac.pl

Wszelkie szczegóły można znaleźć pod adresem internetowym www.lodzkie.pl/kultura/organizacje-pozarzadowe-2019

To już drugi w tym roku konkurs na realizację projektów związanych z kulturą, sztuką, ochroną dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Pierwszy miał zostać rozstrzygnięty wiosną, jednak w związku z epidemią koronawirusa jego zwycięzcy zostali wyłonieni pod koniec czerwca.

Kategoria

Wiadomości