BUDŻET OBYWATELSKI - SPOTKANIA I GŁOSOWANIE | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =

BUDŻET OBYWATELSKI - SPOTKANIA I GŁOSOWANIE

Opracowanie pierwszego łódzkiego budżet obywatelskiego wchodzi w decydującą fazę. Od 21 do 29 września łodzianie zdecydują w głosowaniu, na jakie projekty zostanie 0,5 procenta przyszłorocznego budżetu miasta. Więcej informacji można będzie uzyskać na spotkaniach poświęconych głosowaniu.

14 września o 13.00 - spotkanie dotyczące zadań ogólnomiejskich, odbędzie się w dużej sali obrad Urzędu Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 104.

16 września o 17.30 - spotkanie dotyczące projektów, które będą realizowane na Bałutach, odbędzie się w Bałuckim Ośrodku Kultury RONDO – ul. Limanowskiego 166 (przy al. Włókniarzy).

17 września o 17.30 - spotkanie dotyczące projektów, które będą realizowane na Górnej, odbędzie się w Ośrodku Kultury GÓRNA, ul. Siedlecka 1 (przy ul.Kilińskiego).

18 września o 17.30 - spotkanie dotyczące projektów, które będą realizowane na Polesiu, odbędzie się w Atlas Arenie, al. Bandurskiego 7  (w jednej z sal konferencyjnych).

19 września o 17.30 - spotkanie dotyczące projektów, które będą realizowane na Widzewie, odbędzie się w budynku Klub 76, ul. Piłsudskiego 76 (przy “skrzyżowaniu marszałków”).

20 września o 17.30 - spotkanie dotyczące projektów, które będą realizowane na Widzewie, odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Synergia, al. Wólczańska 128/134.

Na jakie projekty można oddać swoje głosy? Każdy ma do dyspozycji 5 głosów na projekty ogólnomiejskie i 5 głosów na projekty dotyczące jego dzielnicy. Warunkiem uczestnictwa w głosowaniu jest ukończenie 16. roku życia.

Listę projektów ogólnomiejskich znajdziesz tutaj.
Listę projektów dotyczących dzielnicy Bałuty znajdziesz tutaj.
Listę projektów dotyczących dzielnicy Górna znajdziesz tutaj.
Listę projektów dotyczących dzielnicy Polesie znajdziesz tutaj.
Listę projektów dotyczących dzielnicy Śródmieście znajdziesz tutaj.
Listę projektów dotyczących dzielnicy Widzew znajdziesz tutaj