Na zajęcia do MSK | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

Na zajęcia do MSK

"Czas wolny w stylu dowolnym” – tym hasłem Miejska Stefa Kultury w Łodzi zaprasza wszystkich, którzy w nowym sezonie kulturalnym chcą rozwijać lub odkrywać swoje pasje.
Od ceramiki i rzemiosła artystycznego, naukę różnych stylów tańca, przez podstawy stolarstwa, naukę szycia na maszynie, projektowania ubrań, nauka pracy w studiu dźwiękowym, po beatbox - zajęcia, które oferuje Miejska Strefa Kultury w Łodzi, pozwalają na odkrywanie nowych pasji zarówno dzieciom i dorosłym. W nowym sezonie łodzianie mogą wybierać spośród ponad 300 ciekawych zajęć. 

Na uczestników zajęć czeka 150 wykwalifikowanych instruktorów i ekspertów (w tym m.in. Mateusz Tranda, Jolanta Królicka, Anna Becherka, Marek Kądziela, Roksana Kularska-Król, Jakub Kania, Łukasz Skonieczny czy Krzysztof Cygan), a liczba ta jeszcze się powiększy, ponieważ w MSK niedawno zakończył się nabór dla prowadzących warsztaty. Na nowych pracowników i uczestników zajęć czekają wyremontowane pracownie.

MSK wprowadza do dyspozycji łodzian także doradcę czasu wolnego w ramach warsztatów „Wyjście awaryjne – warsztaty dla zapracowanych”. Jest to pomysł na wsparcie dla tych, którzy są bardzo zajęci pracą i sprawami domowymi, ale chcieliby znaleźć choć odrobinę czasu na swoje pasje. Specjaliści pomogą dokonać odpowiedniego wyboru warsztatów czy zajęć.

Zapisy na zajęcia, rezerwacja miejsc czy opłacenie zajęć są możliwe bez wychodzenia z domu, przez internet (msk.lodz.pl/zajecia-msk).
Ceny: od 50 zł miesięcznie. Zajęcia są zarówno indywidualne, jak i grupowe. W MSK jest także oferta dla szkół – specjalny pakiet na rok szkolny 2023/2024.

Informacje na msk.lodz.pl

Kategoria

Wiadomości