Monopolis wspiera medyków | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =

Monopolis wspiera medyków

Fot. mat. prasowe

MONOPOLIS WSPIERA KULINARNIE. To akcja, która zaczął prowadzić łódzki deweloper Virako, odpowiedzialny za powstanie centrum kulturalno-biurowego Monopolis. Polega ona na wsparciu z jednej strony swoich gastronomicznych najemców, a z drugiej lekarzy z łódzkich szpitali. 
W ramach inicjatywy „Monopolis wspiera kulinarnie” restauracje znajdujące się w Monopolis będą przygotowywały posiłki dla lekarzy z łódzkich szpitali. Trzy szpitale trzy razy w tygodniu otrzymają ciepłe posiłki, pieczywo i kanapki.W sumie trzy razy w tygodniu po 200 dań.

Dziś (czwartek 30.04) do Szpitala im. Biegańskiego w Łodzi, będącego na pierwszej linii frontu w walce z Covid-19, trafiło sto zup ramen z restauracji Sendai Sushi & Ramen oraz pieczywo i kanapki z Piekarni Łódź. Wczoraj pierwszy transport trafił do Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi oraz Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie.

W kolejnym tygodniu potrawy trafią do Szpitala im Jonschera. W następna środę z przygotowywaniem posiłków dołączy kolejna restauracja - Tratoria Italiana. W kolejnych tygodniach Arteria.

mat prasowe / red.

Kategoria

Inne