Spotkania z filmowymi etiudami | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =

Spotkania z filmowymi etiudami

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych rozpoczyna cykl ośmiu comiesięcznych spotkań z etiudami filmowymi i ich autorami. W pierwsze środy miesiąca będą prezentowane krótkie filmy dokumentalne młodych twórców: kandydatów na Wydział Reżyserii Szkoły Filmowej w Łodzi oraz jego studentów i absolwentów. 
Etiuda filmowa to coś więcej niż tylko wprawka, doskonalenie warsztatu. Bywa, że eksperyment szczególnie dla profesjonalistów, ale też dla każdego rodzaj osobistej notatki, która rozwija wrażliwość artystyczną i uodparnia na krytykę, pomaga lepiej zrozumieć, czym jest forma, wzmocnić swój potencjał. Warto przyjrzeć się tej krótkiej formie filmowej - jak się zmienia i ewoluuje, jak wpłynęły na nią nowe technologie i ku czemu zmierza.

Początek cyklu 3 XI o godz. 18 w pubie „Pop&Art” Na pierwszy ogień idzie „Salon odrzuconych”, czyli etiudy kandydatów na Wydział Rezyserii Szkoły Filmowej w Łodzi, które odpadły na egzaminach wstępnych. To niepowtarzalna okazja, by je obejrzeć i porozmawiać z ich autorami.

Wśród prowadzących spotkania będą m.in. studenci z Koła Naukowego Filmoznawców UŁ.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/628070108354334/?ref=newsfeed
Pop and Art
  • od 03-11-2021 godz 18:00

Kategoria

Film

Adres

Łódź, pl. Wolności 6

Kontakt

tel. 786 084 343