Impro jamy i premiera "Wczasowiczów" | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =

Impro jamy i premiera "Wczasowiczów"

Łódzka grupa aktorów-improwizatorów O! impro wraca na scenę Teatru Małego w Manufakturze po wakacyjnej przerwie. Sezon otwiera komedia improwizowana "Wczasowicze Last Minute", która będzie miała premierę 3 X o godz. 16.15.
Mimo kolejnego pandemicznego roku rodzimi aktorzy nie próżnowali. Oprócz kilku spektakli, które udało się im wystawić ("Komedia sąsiedzka", "Wieczór komediowy", "Love Story", "Podglądacze" oraz "Dzień Kobiet. Naga prawda"), zrealizowali także w Radio Łódź pierwsze improwizowane słuchowisko "Kochanie, słuchasz mnie?". Podczas wakacji O! impro dwukrotnie zagrało dla łódzkiej publiczności na "jazzowym rynku" Manufaktury w ramach Teatralnych Czwartków z Teatrem Małym.

Artyści z grupy O! impro mają również dobre wieści dla wielbicieli improwizacji. Już 22 IX (godz. 19) rozpoczynają w kooperacji z Niebostanem (Piotrkowska 17) pierwszą edycję łódzkich IMPRO Jamów, czyli spotkań, podczas których, bez względu na doświadczenie, każdy może wejść na scenę i improwizować we wspólnym gronie lub po prostu zasiąść na widowni. IMPRO Jamy pod kierownictwem aktorów z O! impro, będą się odbywać raz w miesiącu w środy (szczegółowy harmonogram na stronie fb O impro https://www.facebook.com/O-impro-112734227219835 ), wstęp wolny.

Autorka grafik: Anna-Maria Wolniak
  • od 22-09-2021 godz 19:00
  • 03-10-2021 godz 16:15

Kategoria

Teatr