Prapremiera spektaklu "Wielki Buzz Grow" | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =

Prapremiera spektaklu "Wielki Buzz Grow"

Na prapremierę przedstawienia z udziałem dziecięcych aktorów, przeznaczonego dla widzów w wieku 6-106 lat, zaprasza Teatr Pinokio.
„Wielki Buzz Grow” to historia nieudanego, ostatniego dziecięcego rysunku małego Ernesta. Nazwany bazgrołem, rysunek trafia do kosza na śmieci, gdzie poznaje różne postaci, które próbują przekonać go, że śmietnik to nie koniec- jak mogłoby się wydawać- ale dopiero początek jego drogi. Bazgroł wychodzi ze śmietnika z przekonaniem, że ma w sobie specjalny „ładunek”, dzięki któremu jest wyjątkowy i czeka go jeszcze wiele pięknych przygód, a pewność siebie może sprawić, że stanie się naprawdę Wielki. 

Spektakl w reżyserii Doroty Abbe staje się nośnikiem budującego przesłania: każdy z nas, mimo wielu niedoskonałości, ma w sobie pewien ładunek; to doza pięknego autentyzmu i… autentycznego piękna. Przedstawienie, choć pełne humoru, całkiem na serio wspiera najmłodszych w budowaniu poczucia własnej wartości i wewnętrznej siły.

Tekst: Kamila Oleksiak-Czerwińska
Adaptacja i reżyseria: Dorota Abbe
Scenografia i kostiumy: Grupa Mixer
Muzyka: Grzegorz Mazoń
Ruch sceniczny: Szymon Michlewicz-Sowa
Reżyseria świateł: Łukasz „Benek” Wieczorek

Obsada: Małgorzata Krawczenko, Żaneta Małkowska, Hanna Matusiak, Łukasz Bzura, Piotr Osak, Paweł Pacyna oraz Tomasz Jasiński / Jan Mańka / Aleksander Wakieć

Premiera nauczycielska: 8 kwietnia 2022 r.
Prapremiera: 9 kwietnia 2022  r., godz. 17
Teatr Pinokio w Łodzi
  • od 09-04-2022 godz 17:00

Kategoria

Teatr

Adres

Wigencja, ul. Sienkiewicza 75/77, 90-057 Łódź