Smacznego życzy "Kalejdoskop" [AKTUALIZACJA] | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =

Smacznego życzy "Kalejdoskop" [AKTUALIZACJA]

Również w maju włączamy się w pomoc lokalom gastronomicznym, o których trudnej sytuacji spowodowanej lockdownem pisała na naszych łamach Eliza Gaust. W lokalach, które odpowiedziały na naszą propozycję, do dań zamówionych na wynos dostaniecie majowy "Kalejdoskop".
Zaglądajcie zatem do toreb, pytajcie, domagajcie się. Naszą propozycję przyjęły lokale, które przed pandemią miały wkład w kulturalną ofertę miasta (ale nie tylko one). Obecnie są to:

Pop'n'art, Plac Wolności 6 - kontakt
Kardamoon, Piotrkowska 51- kontakt
Owoce i warzywa, Traugutta 9 - kontakt
Umamitu, Traugutta 9 - kontakt

Po 11 maja lista będzie aktualizowana.

Od piątku 15 maja będziecie mogli dostać "Kalejdoskop" 05/20 do koszulek pomocowych zamówionych w Obszarze Wspólnym - ul. Piotrkowska 111, kontakt. Pytajcie o niego również w Anatewce, ul. 6 Sierpnia 2/4 kontakt.

Dlaczego? W naturalny sposób czujemy się związani z miastem, od niemal roku - wraz z wprowadzenie nowego layoutu pisma i jego rebrandingiem - mocniej interesujemy się różnorodnością miejskiej kultury, nie tylko tą instytucjonalną. Dlatego od 9 maja przez kolejne dni - do wyczerpania nakładu - we wskazanych lokalach możecie pytać o bezpłatne egzemplarze naszego pisma i otrzymać je do zamówień na wynos. Jeśli kogoś skłoni to do sięgnięcia po telefon i złożenia zamówienia, nasz cel zostanie osiągnięty. 

Tematem "Kalejdoskopu" 05/20 jest "Sztuka w izolacji". Szczegóły w artykule poniżej. Również o uruchomionej niedawno Prenumeracie Redakcyjnej i wraz z nią otrzymać prezent. Naszą jubileuszową antologię "The Best Of... Kalejdoskop. Felietony", zaprojektowaną przez studio graficzne Fajne Chłopaki, wydaną wspólnie z PKO Bankiem Polskim, zawierającą wybrane teksty naszych najlepszych autorów z 45 lat historii pisma (czytaj więcej o antologii).

redakcja

Kategoria

Inne
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.