Łódź Design Festival w kontenerach | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

Łódź Design Festival w kontenerach

14. Łódź Design Festival odbędzie się we wrześniu jako wydarzenie hybrydowe – analogowo-wirtualne. Główny weekend festiwalu to dni 17-20 IX, ale wystawy będą otwierane już wcześniej. Hasło imprezy to "Progres!".
Wystawy zostaną zorganizowane w kontenerach rozmieszczonych w przestrzeniach publicznych. Projekty "must have" (najlepsze polskie wdrożenia projektów) i "make me!" (propozycje młodych projektantów) pojawią się w Manufakturze i Monopolis. W kontenerze zaprezentowany zostanie też projekt „Matrice”, odpowiadający na potrzebę komfortu i poczucia bezpieczeństwa.

Będzie kontynuowany zeszłoroczny projekt „Zasoby”, zaplanowano też wystawę „Postęp nie istnieje”. Filip Springer znów poprowadzi „Archiblok”. Prezentacje uzupełnią materiały publikowane online (wideo, zdjęcia, wycieczki 3D, podcasty). W przestrzeni miasta po tegorocznej edycji pozostaną trzy ogólnodostępne ogrody deszczowe.

Szczegóły na www.lodzdesign.com
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.