Koncert Grażyny Brodzińskiej odwołany | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =

Koncert Grażyny Brodzińskiej odwołany

Koncert Grażyny Brodzińskiej, znanej divy operetkowej, kontynuującej najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu, który miał się odbyć 18 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie został odwołany z powodu żałoby narodowej. Organizatorzy niebawem poinformują o nowym terminie koncertu.
W koncercie artystce towarzyszyć będzie energetyczny Kosma Band. W programie usłyszymy wiązankę najpiękniejszych melodii operetkowych, musicalowych, przebojów muzyki filmowej i klasyków gatunku, m.in. Offenbacha, Straussa, Klina.


Grażyna Brodzińska to niekwestionowana gwiazda polskiej estrady i wielka diva operetkowa. Jej repertuar obejmuje klasyków gatunku, takich jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu.

W koncercie „Dusza śpiewa”, artystce towarzyszy na scenie energetyczny zespół muzyczny Kosma Band. W programie usłyszymy najpiękniejsze melodie operetkowe, musicalowe oraz przeboje muzyki filmowej i światowej.

Ostatnia z czterech płyt Grażyny Brodzińskiej, "Śpiewaj, kochaj", zdobyła w 2004 roku laur Złotej Płyty. W 2015 roku artystka została Uhonorowana Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.