Muzyczny piątek w Konstantynowie | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =

Muzyczny piątek w Konstantynowie

Mateusz Tranda i Paweł Sieradzan zagrają razem w Konstantynowie Łódzkim podczas  wakacyjnego koncertu, który odbędzie się 13 lipca o godz 18.00 na Pl.Kościuszki (skwer przy Tramwaju).
Mateusz Tranda to przede wszystkim muzyk z krwi i kości, multiinstrumentalista, zawodowiec, profesjonalista kompozytor, którego niejednokrotnie można było usłyszeć na scenach klubowych w Polsce ale i nie tylko. Gitarzysta akustyczny wywodzący się tradycji folkowo – bluesowych. Razem z gitarą, którą w danej chwili trzyma stanowią jedność, co owocuje doskonałą wręcz jakością. Mateusz, to perfekcjonista, który grając tworzy obrazy, budzi emocje, maluje historie. W jego repertuarze można usłyszeć oryginalne, autorskie aranże dobrze już znanych utworów, ale również własne kompozycje, które trafiają w najgłębsze zakamarki duszy.

Paweł Sieradzan czasem jako Paweł z Sieradza. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, szerszej publiczności dał się poznać dzięki występom w takich programach jak Must be the Music, czy Mam Talent, gdzie jego występy z autorskimi kompozycjami spotkały się z ciepłym przyjęciem i awansem do kolejnych etapów. Paweł przyciąga uwagę odbiorcy tekstem – inteligentnym, niejednoznacznym, czasem satyrycznym, czasem poważnym, melancholijnym, głębokim, a czasem płytkim - w zależności od kontekstu. Śpiewane przez niego historie i przemyślenia sprawiają, że na koncercie odbiorcy swoją uwagę skupiają przede wszystkim na jego zabawie słowem, która przez wielu określana jest mianem mistrzowskiej. Występy Pawła cechuje stały i bardzo dobry kontakt z publicznością, która chętnie wchodzi z nim w interakcje współtworząc klimat spotkania.

Z jednej strony ogromna wrażliwość i perfekcja muzyczna, z drugiej niebanalne teksty i wrażliwość na słowo. Powstałą w ten sposób mieszankę będzie można usłyszeć już w piątek 13.07.

Kategoria

Muzyka