Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =

Tylko spokój nas uratuje #4

fot. materiały prasowe

Cykl styczniowych koncertów “Tylko spokój nas uratuje” w niecodziennej przestrzeni Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi to okazja do prawdziwego doświadczenia muzyki z dala od zgiełku i szumu.
Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia o godzinie 20:00, na scenie Muzeum wystąpi aż dwóch wykonawców – zjawisko polskiej sceny współczesnej muzyki klasycznej, zespół tęskno oraz wokalistka i artystka – Lilla Dlara, która Łódź odwiedza prosto z Berlina.

Zespół  T ę s k n o  to absolutne zjawisko polskiej sceny muzycznej. Wokalistka Joanna Longić i pianistka, Hania Rani razem z fantastycznym kwintetem smyczkowym (w składzie: Kornelia Grądzka, Paulina Kusa, Mateusz Wasiucionek, Zuzanna Stradowska i Staszek Czyżewski) szlifują wspólne, niebanalne brzmienie na nowo definiując w muzyce pojęcie modern classic. Z tęsknoty za szczerością w muzyce, zagubionymi uczuciami i wyjątkowymi słowami powstał projekt, który nie pozostawia obojętnym żadnego słuchacza i wzrusza do łez.

Lilla Clara, czyli Clara Schickentaz przyjeżdża z Berlina. Jest wokalistką i ilustratorką, odwołującą się w swojej twórczości do najpiękniejszych minimalistycznych, islandzkich brzmień. Posługując się delikatnym i urzekającym wokalem przekazuje całe spektrum emocji przy aranżacjach muzyki klasycznej. Jeśli bliska jest twórczość Olafura Arnaldsa, Soley albo Nilsa Frahma to niedzielny koncert idealnie wkomponowuje się w muzyczną wrażliwość.

To już czwarta odsłona projektu “Tylko spokój nas uratuje”. Wydarzenie ma stanowić alternatywę do przesytu głośnych klubów i powrót do korzeni w doświadczaniu muzyki.