Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

Abstrakcyjny pejzaż

Wystawa „Mój pejzaż” Sylwii Baranowskiej w Muzeum Fabryki. Tematem prezentowanych prac jest pejzaż przedstawiony w abstrakcyjnej formie. Otwarcie 17 XI o godz. 17.
Sylwia Baranowska to absolwentka Katedry Ubioru PWSSP w Łodzi. Uczestniczka indywidualnych i zbiorowych pokazów ubioru unikatowego, współpracowała z wieloma galeriami. Zawodowo związana z przemysłem odzieżowym, prezentowała kolekcje na targach w kraju i zagranicą. Uczestniczyła w plenerach i wystawach, m. in. w Muzeum Fabryki, III Ogólnopolskiej Wystawie Tkaniny Unikatowej, X Ogólnopolskiej Wystawie Miniatury Tkackiej.

Tematem prezentowanych prac jest pejzaż przedstawiony w abstrakcyjnej formie. Prace powstały w oparciu o wykadrowany fragment natury. Nie zależało mi na dokładnym oddaniu rzeczywistości. Prace są zapiskami emocji, nastroju, a światło i przestrzeń to elementy kształtujące ich powierzchnię. To nie realistyczne podejście do tematu, lecz zapis wrażeń inspirowanych otaczającą mnie rzeczywistością, z jej różnorodnością kształtów, kolorów i faktur, które poruszyły moją wyobraźnię i dały zamknąć się w małej formie tkaniny unikatowej.
Sylwia Baranowska