Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =

Ślubu nie będzie

fot. Rafał Wróblewski, materiały promocyjne

„Ślubu nie będzie” to pełna wdzięku, błyskotliwa komedia muzyczna autorstwa znakomitego brytyjskiego duetu. Premiera spektaklu odbędzie się 5 stycznia 2018 r. (piątek) o godz. 19:00 w Dużej Sali Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.
To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy choć raz przeżyli przygotowania do wielkiej rodzinnej uroczystości, niefortunny wypadek, czy niezwykłe zauroczenie… Właściciel agencji reklamowej, Thimothy Westerby, jest bardzo podekscytowany. Choć niekoniecznie ślubem jedynej córki Judy, który ma rozpocząć się lada chwila. Przygotowuje się właśnie do nowej kampanii dla firmy produkującej biustonosze i przed chwilą wpadł na genialny pomysł. Bieliznę będzie reklamować ponętna girlsa z lat dwudziestych. W przedślubnym szaleństwie nikt nie podziela jednak jego entuzjazmu, bo wielka uroczystość zdaje się wisieć na włosku. Jakby problemów było mało, Thimothy niespodziewanie otrzymuje cios w głowę i zaczyna widzieć niemożliwe.


Zaskakujące zwroty akcji, przezabawne sytuacje, nasycone angielskim humorem dialogi, a wszystko przeplatane doskonałymi aranżacjami nieśmiertelnych przebojów z lat 20. i 30. Wspaniała zabawa, która w szampańskich nastrojach wprowadzi widzów Teatru Nowego w Nowy Rok.

przekład: Elżbieta Woźniak, scenografia: Rafał Waltenberger, kostiumy: Olga Balcerzak, choreografia: Edyta Wasłowska, konsultant muzyczny: Maria Waśkiewicz