Darmowy dostęp do e-booków | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =

Darmowy dostęp do e-booków

fot. materiały prasowe

Biblioteka Miejska w Łodzi przygotowała dla swoich czytelników świąteczną niespodziankę. Od 16 XII 2020 uruchamia darmowy dostęp do e-booków. Wśród 60 tysięcy tytułów dostępnych za pośrednictwem Legimi znajdziemy zarówno nowości wydawnicze, jak i starsze wydania cieszące się niesłabnąca popularnością.
Dostęp do usługi został sfinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa".

Jak uzyskać kod do Legimi? Aby uzyskać darmowy kod, wystarczy zgłosić się do najbliższej biblioteki - osobiście lub mailowo, jeśli podczas zapisu do biblioteki została wyrażona zgoda na taki kontakt. Czytelnik otrzymuje od biblioteki 1 kod miesięcznie. Ważne, aby aktywował go nie później niż ostatniego dnia miesiąca, w którym go otrzymał – w przeciwnym wypadku straci ważność.

Aktywowany kod zapewnia dostęp do Legimi przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu użytkownik może korzystać z następnego. Kod nie zostanie wydany, jeśli na koncie czytelniczym widnieją zaległości. Jak korzystać z Legimi? Wystarczy wejść na stronę www.legimi.pl/bmwl, wpisać otrzymany kod od BMwŁ, następnie pobrać bezpłatną aplikację Legimi w Google Play (Android) lub z Apple Store (iOS) albo z Microsoft Store (Windows Phone). Zalogować się w aplikacji i korzystać z zasobów.

Z Legimi mogą korzystać zarejestrowani użytkownicy Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Fiszkę - kartę biblioteczną można wyrobić bezpłatnie w najbliższej bibliotece.

Kategoria

Literatura