Wojtek Justyna w Łodzi | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =

Wojtek Justyna w Łodzi

Fot. Natalia Zdziebczyńska

Międzynarodowy zespół mieszkającego w Holandii polskiego gitarzysty Wojtka Justyny kolejny raz wystąpi w Polsce. Instrumentaliści, grający mieszankę funk, jazzu i muzyki świata, poprowadzą też warsztaty. Podczas trasy TreeOh! zaprezentuje dotychczas nie wykonywany na żywo materiał, który przygotowuje na nową płytę „Thrice”, oraz utwory z poprzednich płyt.
Koncert w Łodzi zaplanowano na 23 X o godz. 20. Wcześniej (godz. 15-17) w Szkole Muzycznej im. S. Moniuszki odbędą się otwarte warsztaty jazzowe z uczniami tej szkoły.

Wojtek Justyna TreeOh! łączy dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i urozmaiconą rytmicznie muzyką świata, sięgając jednocześnie po nowe faktury sonorystyczne. Na swojej drugiej płycie „Get That Crispy” (2018 r.) muzycy połączyli indywidualne talenty kompozytorskie, co zaowocowało zbiorem kompozycji wypełnionych kołyszącymi zagrywkami, akcentami rytmicznymi i intrygującymi harmoniami. W nowej odsłonie TreeOh! - zespół do tej pory głównie gitarowy - poszerzyło swoją paletę brzmieniową o wyraziste, silnie zmodyfikowane efektami linie melodyczne, ciepły tembr tradycyjnych instrumentów afrykańskich i energetycznie pulsujące dźwięki syntezatora basowego.

Wystąpią:
Wojtek Justyna (Polska/Holandia) – gitara
Daniel Lottersberger (Austria) - gitara basowa
Alex Bernath (Niemcy) – perkusja
Diogo Cravalho (Portugalia) – perkusjonalia

Bilety: 20 zł.

www.wojtekjustyna.com/index.php/tree-oh