59. Aukcja Promocyjna | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =

59. Aukcja Promocyjna

Tatsiana Bulyha "Siostry"

W najbliższą sobotę 15 I odbędzie się 59. Aukcja Promocyjna, w ramach której będą sprzedawane obrazy, grafiki i ceramika artystyczna twórców młodego i średniego pokolenia. W większości są oni absolwentami łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. W ofercie jest 120 obiektów reprezentujących różne kierunki w sztuce.
Malarstwo realistyczne, utrzymane w duchu postimpresjonizmu uprawiają Sławomir Siciński i Agnieszka Figurska, sztukę abstrakcyjną reprezentują Dominik Janyszek i Jonasz Koperkiewicz. Spośród kilkudziesięciu artystów, którzy biorą udział w aukcji każdy ma swój rozpoznawalny styl i ulubioną technikę. Uwagę kolekcjonerów zwrócą zapewne prace Tatsiany Bulyhy, Magdaleny Połacik, Moniki Synak, Michała Wasiaka i Piotra Woźniaka.

Od kilku aukcji coraz większym zainteresowaniem cieszą się obiekty ceramiczne autorstwa Agaty i Krystyny Bąceli oraz Pauli Solańskiej. Cechą wspólną wszystkich oferowanych na sprzedaż dzieł jest niska, zachęcająca do kupowania cena wywoławcza – obrazy od 400 do 700 zł, a grafiki i ceramika już od 150 zł.

Oferta prezentowana jest w salonie firmy przy ul. Wschodniej 69, na I piętrze oraz na stronie www.ryneksztuki.eu. Licytować będzie można przez telefon lub internet poprzez portale www.onebid.pl i www.artinfo.pl.

Osoby zainteresowane osobistym uczestnictwem w aukcji, ze względu na pandemię, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 42 630 4779. Początek aukcji w sobotę o godz. 12.

W aukcji można będzie brać udział telefonicznie oraz on-line za pośrednictwem portalu Onebid.pl oraz Artinfo.