61. Aukcja Promocyjna | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =

61. Aukcja Promocyjna

Obraz Moniki Synak

W najbliższą sobotę 14 V Rynek Sztuki organizuje 61. Aukcję Promocyjną. Na licytację wystawiono 131 obrazów, grafik i obiektów ceramicznych z zachęcającymi do kupowania cenami wywoławczymi. Obrazy olejne wycenione są na 400-700 zł, a grafiki 150-300 zł.
Autorami dzieł są artyści z dyplomami przede wszystkim łódzkiej ASP, którzy w ramach promowania sztuk plastycznych decydują się na udział w aukcji. Tematyka prac jest zróżnicowana – od malarstwa przedstawieniowego jak pejzaże i portrety, poprzez fantastyczne sceny hiperrealistyczne, do abstrakcji geometryczne i niegeometrycznej. Wśród twórców są osoby, które już zaznaczyły swoją obecność na polskim rynku sztuki, jak Paulina Zalewska, Monika Synak i Magdalena Połacik, jak i tacy, którzy dopiero budują swoją karierę. Aukcja jest dobrą okazją dla kolekcjonerów, którzy mogą przyjrzeć się twórczości kilkudziesięciu malarzy, grafików i ceramików, i poszukać czegoś atrakcyjnego do swojej kolekcji.

Wszystkie przeznaczone na sprzedaż obiekty wystawione są w sali aukcyjnej Rynku Sztuki przy ul. Wschodniej 69 na I piętrze (w godz. 10-18). Można je też oglądać na stronach www.ryneksztuki.eu, www.artinfo.pl i www.onebid.pl. Licytować będzie można na miejscu lub telefonicznie oraz przez internet przez portale Onebid.pl i Artinfo.pl.