KONKURS: lovebook w Teatrze Powszechnym | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =

KONKURS: lovebook w Teatrze Powszechnym

fot. Kasia Chmura

Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl "lovebook", który odbędzie się 7 grudnia o godz.19.15 w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Napisz do nas na: konkurs@ldk.lodz.pl i przekonaj, że to własnie Ty powinnaś/powinieneś zobaczyć to przedstawienie. Na e-maile czekamy do środy 5 grudnia do godz. 10.
Nie zapomnij dodać w e-mailu formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Regulamin konkursu na: http://www.e-kalejdoskop.pl/regulamin-t234/regulamin-konkursow-t237

Zwycięzców poinformujemy o wygranej pocztą elektroniczną.

"lovebook" to opowieść o miłości, o walce o miłość i o próbie odzyskania własnego szczęścia. Czym jest miłość? Czy miłość może doprowadzić nas do choroby psychicznej? A czy może nam pomóc z tej choroby wyjść? Spektakl, dla którego punktem wyjścia jest powieść Matthew Quicka „Poradnik pozytywnego myślenia” oraz jej filmowa adaptacja, każe nam zastanowić się, gdzie przebiega granica pomiędzy miłością a naszym o niej wyobrażeniem. Czy potrafimy naprawdę kochać? Kto nam w tym przeszkadza? Może my sami?