Plastry Kultury 2021 | Kalejdoskop kulturalny regionu łódzkiego
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

Plastry Kultury 2021

Na zdjęciu: Złoty Plaster dla "Kalejdoskopu" z 2019 roku

Portal Plaster Łódzki, Dom literatury w Łodzi i Fundacja na rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki zapraszają na kolejną odsłonę Plastrów Kultury. Gala przyznania nagród odbędzie się tradycyjnie w Domu Literatury w Łodzi (stacjonarnie lub online, w zależności od obostrzeń) – 16 marca o godz. 18.
Projekt “Plastrów Kultury” powstał w 2011 roku, jednak zmaterializował się dopiero w 2013 roku. Organizatorzy postanowili corocznie przyznawać nagrody i wyróżnienia łódzkim artystom i animatorom kultury. Promować najważniejsze wydarzenia, również te, o których nie wspomina się w codziennych gazetach o nakładach ogólnopolskich. Zapraszają po raz ósmy do wspólnej zabawy.

W tym roku – ze względu na epidemię –  podjęli decyzję o zmianach, dlatego też Plastry przyznają w następujących kategoriach:

– Wydarzenie filmowe roku
– Wydarzenie muzyczne roku
– Książka roku
– Płyta muzyczna roku
– Spektakl roku
– Wystawa roku
– Wydarzenie online
– Wydarzenie online – alternatywa

W każdej kategorii planowane są 3 nominacje.

Jak nominować? 
Wyślij maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl o temacie “Plastry Kultury”. W treści wpisz kogo powinno się nominować i dlaczego. Dla autorów najciekawszych propozycji są nagrody rzeczowe. Swoje propozycje można zgłaszać do 5 marca. W okolicach 8 marca pojawią się nominacje.

Na zdjęciu: Złoty Plaster dla "Kalejdoskopu" z 2019 roku za 45 lat istnienia. 

mat. prasowe
  • Uwaga! Z powodu zagrożenia koronawirusem wydarzenia mogą być odwoływane. Proszę potwierdzać informacje u organizatorów.