Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

Teatr i kabaret 60+

Finał X Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+” - teatr i kabaret odbędzie się 25 IV w Sali Kolumnowej Łódzkiego Domu Kultury. Konkurs ma na celu prezentację twórczości, wspieranie oraz promocję twórczości amatorskiej w grupie wiekowej powyżej 60 roku życia.
PROGRAM

25 kwietnia 2018 – kabarety – Sala Kolumnowa

– 10.00 – uroczyste otwarcie X edycji Przeglądu
– 10.05 – Kabaret „Wacław i jego ferajna” (Łódź)  „ĆWICZENIA Z PRZYBORY”
– 10.40 – Kabaret Autorów „Ty i Ja” (Zgierz) „CO O TYM MYŚLISZ”
– 11.10 – Kabaret „Spóźniony zapłon” (Skierniewice) „W CIUCHOLANDZIE”
– 11.40 – Kabaret „Wesołe Babki z Kozenina” (Sławno) „POSZŁA BABA DO LEKARZA”
– 12.15 – Kabaret Babki z Rodzynkami (Skierniewice) „NIEZIEMSKIE BABKI”
– 12.45 – Kabaret „Trzeciaki” (Piotrków Trybunalski) CZAS PĘDZI JAK TEN ZAJĄC I TRZEBA SIĘ TYM ZAJĄĆ”
– 13.15 – Kabaret BI BA BO (Łódź) „I CO Z TEGO? CZYLI O STAROŚCI DO MELODII Z MŁODOŚCI”
– 13.40 – Kabaret „Babcie z Dziadkami w locie” (Łódź) „HERBATKA U JADŹKI”
– PRZERWA 14.00-14.30
– 14.30 – Kabaret „Meja” (Tomaszów Mazowiecki) „KURACJUSZKI”
– 15.00 – Kabaret Ludowy „Malwinki” (Siemkowice) „KŁOPOT Z OŻENKIEM MARYSI”
– 15.30 – Kabaret Bez nazwy (Lipce Reymontowskie) „LIPCE NA WESOŁO”
– 16.00 – Kabaret Pozytywnie Zakręceni (Kutno) „NIE UDAWAJ GREKA”
– 16.30 – „Kabaret nie pierwszej młodości” (Skrzynno) „CHŁOPI NA WESOLO”
– PRZERWA 17.00-18.00
– 18.00 – uroczyste zakończenie, ogłoszenie werdyktu, wręczenie nagród i dyplomów – Sala Kolumnowa


25 kwietnia 2018 – teatry –  sala 221, 323

– 10.15 – Kutnowski Teatr Amatorski im. A. Fredry (Kutno) „DAMY I HUZARY” A. FREDRO – sala 323
– 11.00 - „Babcie w locie z Dziadkiem” (Łódź) „WIOSNA W ZWIERZĄTKOWIE” – sala 221
– 11.45 – Teatr Podtekst im. Henryka Ryszarda Żuchowskiego (Łódź) „AWANTURA ćwiczenia na temperament z I aktu FILOMENA MARTURANO” EDUARDO DE FILIPPO – sala 323
– 12.30 – Teatr Dziunia K. (Tomaszów) „RADA NA NUDĘ”– sala 221
– 13.00 – Teatr Ostatni Akt (Radomsko) „JEDNA JEDYNA” TEKST AUTORSKI– sala 323
– 14.00 - Teatr SUTW „Czemu nie?” (Kutno) „PRZEDSTAWIENIE HAMLETA WE WSI GŁUCHA DOLNA” IVO BREŠAN – sala 323
– PRZERWA 14.30-16.00
– 16.00 – spektakl gościnny – sala 221
– 17.00 – warsztat teatralny – prowadzenie – Teresa Radzikowska
– 18.00 – uroczyste zakończenie, ogłoszenie werdyktu, wręczenie nagród i dyplomów – Sala Kolumnowa