Coro Desico to kameralny chór, który od kwietnia 2016 roku działa przy Centrum idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie Trybunalskim. Mimo bliskiego sąsiedztwa Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek i częstych występów w jego murach, chór ma świecki charakter.
17 LUTEGO 2018

Lipnicka w Bełchatowie

Koncert Anity Lipnickiej & The Hats odbędzie się na scenie MCK PGE Gigantów Mocy 17 lutego, o godzinie 18:00.
4 LUTEGO 2018

Blues w Radomsku

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku 4 lutego miłośnicy bluesa będą mogli posłuchać muzyki w najlepszym wydaniu – zagra formacja Forsal z Częstochowy.
Cykl styczniowych koncertów “Tylko spokój nas uratuje” w niecodziennej przestrzeni Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi to okazja do prawdziwego doświadczenia muzyki z dala od zgiełku i szumu.
od 13 STYCZNIA 2018

Odsłonięcie gwiazdy Szostaka

13 stycznia przy ul. Piotrkowskiej zostanie odsłonięta mosiężna płyta dedykowana jednemu z najwybitniejszych polskich dyrygentów i kompozytorów - Zdzisławowi Szostakowi.
27 STYCZNIA 2018

Strauss w Piotrkowie

Pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala, na której wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.
Kolędowanie z Zespołem Śpiewaczym Ksinzoki odbędzie się w sobotę 13 stycznia 2018 r. o godz. 16.00 w sali barokowej Muzeum w Łowiczu. Wstęp wolny!
20 STYCZNIA 2018

Marek Piekarczyk w Sieradzu

Koncert jednego z jurorów programu "The Voice of Poland" - Marka Piekarczyka odbędzie się w Sieradzkim Centrum Kultury.
Smolik i Kev Fox.– dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych – wystąpią w Klubie Wytwórnia.
– Dziś sława stała się celem samym w sobie, ludzie są znani z tego, że są, nie dlatego, że coś sobą reprezentują. Liczy się obecność w mediach, liczba „lajków” na portalach, czysta statystyka. Żadna treść intelektualna czy emocjonalna – mówi ANITA LIPNICKA.